وبسایت رسمی مسعود فراستی
کلاس های جدید در فرهنگسرای اندیشه: تحلیل سینمای مدرن

فرهنگسرای اندیشه برگزار می کند:

 

عنوان دوره: تحلیل سینمای مدرن

مدت دوره: 10 جلسه

روز برگزاری: سه شنبه

ساعت برگزاری: 16 الی 19

تاریخ شروع: پس از تکمیل ثبت نام اعلام خواهد شد.

محل برگزاری: خیابان شریعتی، نرسیده به پل سید خندان، بوستان اندیشه، مرکز آموزش فرهنگسرای اندیشه

 

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 88767820 و 88760161 تماس حاصل فرمایید و یا به سایت فرهنگسرا به نشانی www.andisheh.farhangsara.ir مراجعه نمایید.

 

3 دیدگاه

۹۳/۱۱/۴

منصور
۹۳/۱۱/۱۹ - ۱۶:۵۶
35
پاسخ
با سلام خدمت جناب استاد فراستی. آقای فراستی ما که نقد شما را راجع به فیلم مزخرف amour خوانده ایم دیگر چه لزومی دارد این فیلم را نقد کنید؟ از طرف دیگر، شما بهتر می دانید هانیکه یک روشنفکر بیشتر کلاسیک است تا مدرن. فیلم او چه جایگاهی در سینمای مدرن دارد؟ آقای فراستی در لیست شما جای برادران کوهن خالیست. خواهش می کنم فیلم "no country for old men" را به جای amour نقد کنید. در ضمن کارگردان فیلم مزخرف "درخت زندگی" ترنس مالیک است که به اشتباه ترنس لانگ نوشته شده. باز در مورد او هم نمی دانم فیلم های مالیک چه جایگاهی در سینمای مدرن دارد؟ فقط خودش از این مزخرفات می سازد. خواهش می کنم به جای درخت زندگی یک فیلم از یک کارگردان مدرن مثلا آواتار جیمز کامرون را نقد کنید. با تشکر.
شاهین نیکو صفت
۹۳/۱۱/۲۶ - ۱۵:۴۱
74
پاسخ
آقای فراستی که استاد سینمای کلاسیک هستن. چطور میخوان درباره سینمای مدرن که تخصصی ندارن صحبت کنن ؟!! یعنی در هر جلسه چند ساعت میخوان درباره فیلم هایی صحبت کنن که علاقه و تخصصی درش ندارن ؟؟ عجیبه !! مثلا فیلم عشق هانکه یا قاتلین بالفطره الیور استون هم جز فیلم های مورد نفرت ایشون هستن! عجیبه که ایشون درباره فیلم های مورد نفرت شون کلاس برگزار میکنن!! امیدوارم نظر اینجانب درج بشه!
مقوا!
۹۴/۵/۳۱ - ۲۰:۴۵
00
پاسخ
منتظر نقد استاد به صورت چند لایه از mad max هستم.
با آرزوی موفقیت روزافزون برای استاد
All Rights Reserved by MassoudFarassati.com 2012

© Deyhim

info@massoudfarassati.com